Dodany: 2010-09-15 11:45:49
images/koło samochodu.jpg3adc0.jpg Kiedy kupujemy auto używane, najczęściej poprzedni właściciel zmienia opony na takie, których stan nie nadaje się do używalności. Jeżeli opony kupowanego auta są w bardzo dobrym stanie właściciel najczęściej żąda za nie dodatkowej opłaty. Inni uważają, że jest to taka sama część samochodu jak każda inna.

Dodany: 2010-09-15 11:29:47
Zanim udamy się do odpowiedniego Urzędu komunikacji, należy wykonać badanie techniczne pojazdu, tzw przegląd. Wykonujemy go na stacjach diagnostycznych. Badanie ważne jest rok. Być może właśnie długi czas aktualności przeglądu powoduje, że większość kierowców zapomina o upływającej dacie jego ważności i często aktualizuje go po terminie.

Dodany: 2010-09-15 11:07:18
images/tablica rejestracyjna.gif80cfb.gifPo nabyciu auta, kiedy już udało się nam zdobyć gotówkę na jego kupno, przyszedł czas na kolejne opłaty. Znane jest zapewne wszystkim powiedzenie, że samochód to skarbonka, do której ciągle wrzucamy jakieś pieniądze. Właściciele pojazdów przekonali się pewnie nie raz o słuszności tych słów.

Dodany: 2010-09-15 11:00:12
images/kalkulator.pngcef1c.pngTowarzystw ubezpieczeniowych oferujących ubezpieczenia samochodowe jest naprawdę wiele. Jeżeli chciałbyś sprawdzić, które oferuje Ci najlepszą ofertę, musiałbyś poświęcić wiele czasu. Nie musisz przepłacać, jeżeli zależy Ci by zapłacić jak najmniej, skorzystaj z możliwości jaką daje Ci kalkulator OC. Internetowe kalkulatory wyszukają w kilka minut firmę, w której obowiązkowe opłaty wyniosą Cię najmniej.

Dodany: 2010-09-15 10:56:23
images/uliczny korek.JPG282d9.JPGUbezpieczenia AC czyli autocasco, jest ubezpieczeniem dodatkowym, opłacanym na własne życzenie. Ubezpieczenia tego typu to szeroko rozbudowany pakiet, dzięki któremu uzyskać możemy zwrot kosztów poniesionych nie tylko w wyniku wypadku ale także np.: kradzieży, uderzenia w zwierzę, uszkodzenia auta z naszej winy, zniszczeń spowodowanych żywiołami: pożarem, gradobiciem, burzą, wichurą.