Dodany: 2010-09-15 10:53:33

Ubezpieczenia OC Ubezpieczenie samochodu to wydatek nierozerwalnie wiążący się z posiadaniem samochodu, którego nie da się ominąć. To pierwsze konieczne koszta, które musimy ponieść zaraz po kupnie auta.Podstawowym i obowiązkowym ubezpieczeniem są ubezpieczenia OC. Formalność , którą musimy uregulować jeszcze przed pierwszą rejestracją auta. Firm oferujących ubezpieczenia OC jest wiele. Prześcigają się w obniżaniu kosztów, by zdobyć klientów.

Ubezpieczenia OC dają nam możliwość odzyskania części kosztów poniesionych w razie wypadku, kolizji lub uszkodzenia naszego auta, bądź samochodu uszkodzonego z naszej winy.

Umowę z ubezpieczycielem zawiera się w większości przypadków na 12 miesięcy. Zasadą jest wypowiedzenie przed upływem roku umowy, jeżeli chcielibyśmy zmienić ubezpieczyciela, w innym wypadku umowa zostanie automatycznie przedłużona na kolejny rok.

Firmy oferujace ubezpieczenia OC przewidują także zniżki, z jakich możemy skorzystać. Warunkiem jest ukończenie 26 lat przez właściciela pojazdu, jaki i współwłaściciela. Zniżki Rosną z roku na rok, maleją w wyniku spowodowanej przez nas kolizji.

Wiele firm oferuje rozwiązania dogodne dla swoich klientó. Oznacza to, że wchodząc na ich strony www możemy zawrzeć umowę OC przez internet. Takie umowy internetowe są nieco tańsze od tradycyjnych, a poza tym oszczędzają mnóstwo czasu.


Dodaj nowy komentarz do artykułu Ubezpieczenia OC
Nick: