Dodany: 2010-09-15 10:48:58

Alternatywa kredytu czyli pożyczka gotówkowaStarając się o przyznanie kredytu gotówkowego często okazuje się, że wymogi stawiane przez bank, są zbyt wysokie. Nie zarabiamy wystarczająco dużo i nie stać nas na płacenie wysokich miesięcznych rat. Kolejną możliwością pozyskania pieniędzy są pożyczki gotówkowe.


Na pewno każdy z nas nie raz widział reklamy telewizyjne kuszące nas szybkimi pieniędzmi Dostępne dla wszystkich, bez ponoszenia dodatkowych opłat, niskie oprocentowanie, bez poręczycieli itd. Czym są rzeczywiście te „szybkie pieniądze” i na jakich zasadach zostają przyznawane?

Pożyczki gotówkowe to w pewnym sensie odmiana kredytu. Sam kredyt przyznawany jest tylko i wyłącznie przez banki. Jest to zarezerwowana dla banków nazwa pożyczek. Pożyczki gotówkowe  możemy uzyskać oprócz banku,  także od firm prowadzących tego typu działalność.

Głównymi cechami charakterystycznymi pożyczek są:
szybka dostępność związana z  niewielkimi wymaganiami formalnymi, porównując do banków
pożyczki gotówkowe nie wymagają posiadania przez pożyczkobiorcę poręczycieli.Dodaj nowy komentarz do artykułu Alternatywa kredytu czyli pożyczka gotówkowa
Nick: